Stig Lindberg

480991

STIG LINDBERG, relief, komposition med kvinna och fågel, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Gustavsberg, keramik, ca 38x39 cm

Keramik/Porslin, Design

Rum 7, Hylla 3

Stig Lindberg

Budhistorik (16 bud)
3442919
2 800
3442909
2 600
3441857
2 400
3442908
2 400
3441857

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.