Pärlor lösa

480990

PÄRLOR, bl. a. amerikanska flodpärlor, olika storlekar, färger och form, total vikt ca 45 g

PROVENIENS: Äldre lager omkr. 1960

Skador

Guld/Smycken

Pärlor lösa

Budhistorik (23 bud)
3446411
3446261
3 800
3444827
3 600
3444827
3 200
3444040

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.