Carl Malmsten matgrupp

480987

CARL MALMSTEN, matgrupp, "Herrgården", brännmärkt Bodafors, matbord med iläggsskivor, höjd 74, 130x100 cm, 6 stolar, sitthöjd 42 cm, två iläggsskivor utan sarg vardera ca 55 cm

slitage, skador

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Rum 20

Carl Malmsten matgrupp

Budhistorik (22 bud)
3440887
4 200
3439243
3440883
3 800
3439243
3 600
3440881
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.