Siri Rathsman färglitografi

480985

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Blomsterstilleben, signerad och daterad Siri Rathsman 1952, färglitografi 130/260, 41x33 cm

Fack 22

Siri Rathsman färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3448613
3448346

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.