Karott med lock bojan vaser

480971

KAROTT med lock, fajans, insats med silfunktion, 1800-tal, VASER, 1 par, BOJAN, glaserat stengods, 18/1900-tal, höjd 13-17,5 cm

karott med lagningar

Keramik/Porslin

Monter 19

Karott med lock bojan vaser

Budhistorik (2 bud)

3446024
3442108

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.