Sängar gustaviansk stil

480956

SÄNGAR, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med resårbottnar, träskuren dekor bemålad i guld resp silver, bädddmått ca 183x70, 194x81 cm

Behållningen går till Läkarmissionen.

Senare bemålning, ytskador

Möbler, Barnmöbler, Välgörenhet

Rum 18

Sängar gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

3431033
2017-08-25 22:01:21

2017-09-01 kl 17:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.