Karmstolar och stolar Louis XV-stil

480951

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, betsad bok, textilklädd sits, träskuren dekor, sitthöjd ca 39 cm

Behållningen går till Läkarmissionen

Ytskador, , karmstolarnas klädsel solblekt, observera låg sitthöjd

Möbler, Stolar

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

3442066
2017-09-01 10:22:00

2017-09-01 kl 16:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.