Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur

480946

OMEGA, Seamaster De Ville, armbandsur, guld på stål, ca 1966, automatiskt uppdrag, plexiglas, datum, refnr. 166.020, serienr. 23860999, cal. 562, länk i stål (ej original), diameter 34,5 mm

Går vid inskrivningstillället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, tavla med smärre repor

Klockor/Ur, Fashion

Monter 19

Budhistorik (20 bud)
3442029
4 200
3442584
4 200
3442029
3442501
3 800
3442029
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.