Conny Burman

480944

CONNY BURMAN (1831-1912): "Dalarö", signerad Conny Burman, akvarell, ca 18x27 cm

Fläck

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Conny Burman

Budhistorik (9 bud)
3448534
1 700
3447795
1 600
3448530
1 600
3447795
3448522
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.