Bordsur mässing

480931

BORDSUR, 1900-talets mitt, mässing samt vitlack, glaskupa, Made in Germany, höjd 30 cm

Slitage

Klockor/Ur

Bordsur mässing

Budhistorik (13 bud)
3443268
3436110
950
3436110
850
3443266
3436110
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.