Design Nils Landberg och Sigurd Persson

480928

NILS LANDBERG, vas, glas, Orrefors, signerade och numrerade 4130-220, höjd ca 13 cm, BREVPRESSAR, 2 st, varm den största signerad Sigurd Persson Transjö -93 R, diameter ca 10 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 17

Budhistorik (2 bud)

3447627
3447503

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.