Vykort blandade

480925

VYKORT, huvudsak 1900-talets första hälft, ca 240 st, blandade motiv, Svenska och utländska, 2 st album medföljer

Slitage, skador

Diverse, Böcker/Kartor, Vykort

Monter 19

Vykort blandade

Budhistorik (6 bud)
3448208
550
3447549
500
3445226
450
3434686
3445223

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.