Spegel och konsolbord Karl Johan

480920

SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-tal, mahogny, bord med utdragsskivor, spegeln ca 128x58 cm, bordet 77, 75x30 cm

Spegel med fanérsprickor, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Budhistorik (10 bud)
3441772
3442072
3441772
900
3442071
850
3441772
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.