Design Karl-Erik Ekselius

480919

KARL-ERIK EKSELIUS, 5+2 stolar, karmstol, svart skinnklädsel, teak, två stolar med rygg i rotting, sitthöjd 44-46 cm

Slitage, karmstolens sarg och klädsel med skador samt rotting med skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Design Karl-Erik Ekselius

Budhistorik (11 bud)
3443342
750
3442684
700
3443341
700
3442684
650
3443305
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.