Soffa i gustaviansk stil

480917

SOFFA, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålad, träskuren dekor, längd ca 293, sitthöjd 50 cm

Klädsel med omfattande skador och slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa i gustaviansk stil

Budhistorik (2 bud)

3442280
3432766

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.