Bläckhorn empire

480915

BLÄCKHORN, empire, 1800-talets första del, brännförgylld och mörkpatinerad brons, lock med kvinna, höjd ca 13,5 cm

Slitage, insats saknas

Diverse

Monter 19

Bläckhorn empire

Budhistorik (10 bud)
3447186
3 600
3447079
3 400
3446802
3 200
3446570
3446570
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.