Skrin med spegel tenn 1930-tal

480902

SKRIN med spegel i locket, tenn, GAB 1933, lockknopp i form av groda, invändigt klädd med tyg, höjd 6, diameter 15,5 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 12

Budhistorik (3 bud)

3433860
3429615
3429614

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.