Värja

480899

VÄRJA, 1900-tal, längd ca 95 cm

Slitage

Vapen/Medaljer, Blankvapen

Rum 7

Värja

Budhistorik (5 bud)
3437351
1 300
3436234
3437350
3436234
3435638

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.