Jussi Mäntynen gips skulptur

480889

JUSSI MÄNTYNEN (Finland, 1886-1978): Björn, signerad och daterad J. Mäntynen 1928, gips, höjd 38 cm

Gulnader

Konst, Skulpturer

Rum 7

Jussi Mäntynen gips skulptur

Budhistorik (9 bud)
3448510
1 600
3448506
3448503
1 300
3448502
3448501

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.