Italienskt toilettetbord

480887

TOiLETTEBORD, 1950/60-tal, Italien, rokokostil, förgylld dekor, etikettmärkt, höjd 77, 80x32 cm

Färgbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Italienskt toilettetbord

Budhistorik (24 bud)
3442604
2 800
3442230
2 600
3442230
3442119
3442228
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.