Salongsgrupp 1800-tal

480885

SOFFA, 6 STOLAR, TABURETT, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, bemålade och förgyllda, soffans längd 120, sitthöjd ca 44-45 cm

Torrsprickor, slitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 20

Salongsgrupp 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
3441998
9 000
3440160
8 800
3440160
8 400
3441997
8 200
3440160
8 000

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.