Skåp furu 1800-tal

480881

SKÅP, furu, 1800-talets andra hälft, spegeldörr med 7 bakomliggande lådor, dragknoppar i svärtat trä, ljusgrå bemålning, höjd ca 76, 72x39 cm

Lås samt nyckel saknas, senare bemålning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skåp furu 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
3442571
1 400
3441890
1 300
3441574
3438088
3437664

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.