Olja på plåt 1800-tal Madonnan med barnet

480874

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnan med barnet, olja på kopparplåt, renässansstil, ca 15x11 cm

Slitage

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (37 bud)
3442719
8 200
3442724
8 000
3442719
7 800
3442722
7 600
3442719
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.