Sjömansarbete fartyg

480872

FARTYG, sjömansarbete, 1900-talets första hälft, i horn och trä monterad på sockel i trä, höjd ca 65, höjd 90 cm

Visst slitage

Nautica/Technica, Diverse

Monter 10

Sjömansarbete fartyg

Budhistorik (1 bud)

3438792
2017-08-30 15:38:58

2017-09-01 kl 13:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.