Bertil Håge Häverö färglitografi

480862

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sunnan", signerad Bert Håge Häverö 78, numrerad EA, färglitografi, ca 46x37 cm

Fack 27

Budhistorik (10 bud)
3443378
3443374
3443316
950
3443256
900
3443242
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.