Bertil Håge Häverö färglitografi

480861

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014):"Waxholm", signerad Bert Håge Häverö 78, numrerad HC 4/14, färglitografi, ca 46x37 cm

Fack 3

Budhistorik (28 bud)
3442806
2 400
3442736
3442638
3442735
1 900
3442638
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.