Jambiya

480851

JAMBIYA, med fäste i ben, balja och beslag i silver signerade och daterade 1322 (=1904), längd 41cm

Vapen/Medaljer

Jambiya

Budhistorik (19 bud)
3480210
4 200
3497683
3480210
3 800
3497682
3 600
3480210
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.