Skåp 1700-tal

480847

SKÅP, furu, 1700-talets slut, överstycke med spegeldörrar och bakomliggande hyllinredning samt skedhylla, understycke med 4 lådor, dragknoppar i trä, delvis framtagen originalmålning, höjd ca 191, 124x48 cm, nyckel (1) medföljer

Åldersrelaterat slitage, avslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp 1700-tal

Budhistorik (58 bud)
3443043
8 800
3443040
8 600
3443042
8 600
3443040
8 200
3443032
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.