Stig Danielson oljemålning

480845

STIG DANIELSON (1936-2014): "Sol genom hägg", signerad, olja på pannå, 22x27,5 cm

Fack 23

Stig Danielson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3442308
3442303
1 400
3442059
1 300
3442301
3442059

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.