E Kock oljemålning

480842

E KOCK (1900-tal): Hölass, signerad, olja på pannå, ca 20x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

E Kock oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3442160
700
3441994
650
3442116
650
3441994
600
3441912
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.