Orobr cabriolet

480840

OROBR CABRIOLET, 1910-20-tal, öppen bil med vindruta, litigraferad och lackerad plåt, sprilfjäderverk, ställbara framhjul, hjul helt i plåt, längd ca 16 cm

Förare saknas, skador, urverket något defekt

Diverse, Leksaker

Orobr cabriolet

Budhistorik (15 bud)
3449592
950
3449571
900
3448909
850
3449217
3448909
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.