Folke Lind

480830

FOLKE LIND (född 1931): Torso, olja på duk, signerad och daterad 1969, F Lind, 49x60 cm

Ev ngt missfärgad i ö h sida

Geijersgatan 14, Göteborg

Folke Lind

Budhistorik (1 bud)

3442125
2017-09-01 11:02:03

2017-09-01 kl 11:56
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.