Richard Mortensen collage

480827

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Utan titel", signerad och daterad Mortensen 8-IV-91, collage, ca 76x58 cm.

Richard Mortensen collage

Budhistorik (13 bud)
3442265
3442264
3 600
3442031
3441530
2 400
3440455

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.