Jordglober

480823

JORDGLOBER, 3 st, 1900-tal, 2 med el, höjd ca 33-44 cm

Slitage, ytskador

Diverse

Rum 7

Jordglober

Budhistorik (3 bud)

3435306
3435121
600
3435120

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.