Toilettebord mahogny

480822

TOILETTEBORD, mahogny, 1900-talets mitt, sargen med 2 lådor, dragknoppar i mässing, uppfällbar spegel, invändigt med förvaringsfack, skyltmärkt "Statsverket", höjd ca 72, 91x45 cm

Bruksslitage, repor, spegeln med hörnskada

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Toilettebord mahogny

Budhistorik (16 bud)
3442158
3 600
3442149
3 400
3442155
3 400
3442149
3 200
3442154

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.