Ulla Waller oljemålning

480820

ULLA WALLER (född 1916): "Pråmar, Paris", signerad Waller, olja på duk, ca 46x66 cm

Fack 4

Ulla Waller oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3441872
2017-09-01 08:25:50

2017-09-01 kl 21:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.