Jan Håfström teckning

480817

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Rötter", signerad och daterad Jan Håfström 1962, blyerts, ca 28x23 cm

Mindre fuktfläck i högre över hörn

Konst, Teckningar

Fack 1

Jan Håfström teckning
Budhistorik (6 bud)
3437877
850
3434072
3429518
500
3429517
450
3429516

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.