Skrivbord

480815

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, låda i sargen, vitmålad, höjd 76, 86,5x42,5 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Skrivbord

Budhistorik (11 bud)
3448701
850
3448699
3448696
750
3448695
700
3443658
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.