Design Vas Val St Lambert

480802

VAL ST LAMBERT, vas, glas, slipad dekor, 1900-talets mitt, signerad, höjd 25,5 cm

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 16

Design Vas Val St Lambert

Budhistorik (3 bud)

3449219
3447689
3440073

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.