Gucci väskor

480795

GUCCI, resväskor, 2 st, väska, Italien, 1900-talets andra hälft, vinröd mocka och läder, detaljer i gulmetall, märkta Made in Italy By Gucci MOD BREV N 52947 resp. Gucci, höjd ca 48, 64x18, 29, 42x19, samt 38, 58x17 cm, en nyckel medföljer

En resväska med ngt skadat blixtlås upptill, visst bruksslitage

Fashion

Rum 7, Hylla 8

Gucci väskor

Budhistorik (6 bud)
3446868
3445643
3444336
1 400
3439270
900
3437751

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.