Golvlampa

480788

GOLVLAMPA, 1950-tal, mässing, svart lackerad metall samt trä, höjd inkl. skärm 143 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 21

Golvlampa

Budhistorik (4 bud)

3448647
450
3448486
3448404
3448020

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.