Leksaker

480785

LEKSAKER, 5 st., 1900-tal, bestående av: björn i cowboyutstyrsel, med nyckel, märkt Made in Japan, groda, märkt Schuco Made in US zone Germany, gris, märkt Schuco Made in Germany, mus med unge samt en björn; 2 lösa nycklar medföljer

Slitage och skador, ej funktionstestade.

Leksaker

Leksaker

Budhistorik (3 bud)

3448916
3449822
3448916

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.