Jimmy Choo pumps med öppen tå täckta av glitter

480779

JIMMY CHOO, pumps med öppen tå täckt av grått glitter med klack och platåsula i silverfärgat krackelerat skinn, IT storlek 38, klackhöjd 13 cm, platåsula 2 cm

Smärre bruksslitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

3504309
700
3504307
550
3490710
500
3485727

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.