Vettar 1900-tal

480772

VETTAR, 6 st, 1900-tal, kork och frigolit, bemålade, längd ca 28-40 cm

Skador, färgbortfall

Diverse, Allmoge

Monter 12

Vettar 1900-tal

Budhistorik (31 bud)
3442937
10 500
3443039
10 000
3442937
8 000
3441894
7 800
3441894
7 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.