Soffbord 1900-talets första hälft

480758

SOFFBORD, 1940-tal, underrede i bonad bok, skiva i ekfanér, höjd 56, 75x50 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
3441813
550
3442075
500
3441813
450
3442074
3441813

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.