Gunnar Bergqvist oljemålning

480755

GUNNAR BERGQVIST (1903-1995): Kvinna i fönster, signerad och daterad G Bergqvist -45, olja på duk, ca 73x54 cm

Tavelvagn 1

Gunnar Bergqvist oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3442198
3442020
3440936
650
3440063
600
3439419
550

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.