Curt Clemens teckning

480754

CURT CLEMENS (1911-1947): Porträtt av porträtt, signerad och daterad Clemens 1945, teckning på papper, ca 53x38 cm

Curt Clemens teckning

Budhistorik (13 bud)
3442851
850
3439648
3442837
3439648
750
3442810
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.