Distler öppen tourer

480753

DISTLER ÖPPEN TOURER, 1920-tal, lackerad plåt i rött med detaljer i svart, grå ekrade hjul helt i plåt, litograferad förare, urverk, styrning via ratt, längd ca 31 cm

Obetydliga bättringar troligen från fabrik, någon enstaka "fästläpp" lös, obetydliga skador

Diverse, Leksaker

Monter 13

Distler öppen tourer

Budhistorik (9 bud)
3438714
7 200
3432468
7 000
3432466
5 200
3432465
5 000
3432464
1 700

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.