Lucas Cranach efter oljemålningar

480752

LUCAS CRANACH, efter, 2 st., 1800-tal, porträtt av Martin Luther samt hans hustru, olja på pannå, ca 35,5x24 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
3442649
4 200
3442601
3442599
3436185
2 800
3435815
2 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.