Soffbord med stenskiva

480751

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, stomme i svartlackerat stål, skiva i stenmassa, höjd 52, 70x50 cm

Skiva med nagg, ett ben avkapat vid infästning

Möbler, Soffbord, sidobord

Soffbord med stenskiva

Budhistorik (1 bud)

3431559
2017-08-26 10:44:32

2017-09-01 kl 16:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.